Úvod Dřevěné pískoviště

Dřevěné pískoviště s poklopem

Sežeňte dětem bábovičky a lopatku! Na pískoviště jsou přece nutností! Až vám doručíme krásné dřevěné pískoviště, budete připraveni, aby ho vaše děti mohly hned vyzkoušet (ještě samozřejmě nezapomeňte na písek). Malí stavaři budou z hraní na písku opravdu nadšení, je to přeci taková zábava.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Pořiďte svému potomkovi pískoviště MO250 vyrobené z masivního dřeva. Z víka lze udělat po stranách 2 lavičky, takže nebude muset sedět v písku. Rozměry pískoviště 120 x 120 cm

Dostupnost 7 a více dnů

Pískoviště z masivního dřeva má rozměry 120 x120 cm. Víko chrání písek před znečištěním, navíc se při otevření změní ve dvě lavičky. Pískoviště je ručně mořené a dvakrát lakované ekologickým lakem - prodlužuje životnost pískoviště. 

Dostupnost 7 a více dnů

Pískoviště rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu i jiné dovednosti. To jsou jistě pádné důvody, proč ho mít na zahradě. A ještě je tu jeden důležitý faktor - děti se na písku zabaví i na několik dlouhých minut, některé i hodin. Navíc jsou na čerstvém vzduchu a užívají si zábavy, staví hrady i příkopy, a to všechno klidně i s vámi. Dřevěné pískoviště o rozměru čtverce a hraně 120 cm v barvě týk je vybaveno odklápěcím víkem, které po stranách vytvoří praktické sezení. To se víc než hodí nejen pro děti, ale i pro dospělé. 

Dostupnost na dotaz iDřevěné pískoviště pro dětiKdyž pískoviště, tak ze dřeva

Máte na zahradě volný prostor o rozměrech 120x120 centimetrů a malé děti k tomu? Vyhraďte jim tohle místo pro dřevěné pískoviště z masivu, které oproti těm plastovým na trhu něco vydrží - díky kvalitnímu dřevu vydrží dovádění i těch největších raubířů.

Dřevěné pískoviště z naší nabídky navíc nabídne dětem i pohodlí - když nebudou chtít sedět přímo v písku, mohou si sednout na okraj, který tvoří lavička. Před deštěm a nečistotami zase uchráníte hrací plochu díky víku, které na pískoviště můžete dát.

Na zahradu se bude hodit pro chvíle odpočinku nejen pro vaše děti také pohodlný sedací vak

© 2024, GoodJump – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky