Úvod Poradna

Poradna, vše o trampolínách

Zahrada jako hřiště pro děti od jara do podzimu

Zahrada jako hřiště pro děti od jara do podzimu

Pobyt s dětmi na čerstvém vzduchu je tou nejlepší možnou zábavou. Pokud máte to štěstí, že máte zahradu, měli byste tohoto benefitu náležitě využít a uzpůsobit ji tomu, aby si na ní vaše děti užily spoustu zábavy. Pro vás to na oplátku bude znamenat chvíle klidu a bezpečné hry přímo před vašima očima. Stačí přitom tak málo - trampolína nebo pískoviště, případně skluzavka. Anebo všechno dohromady?

Originální vánoční dárky pro muže i ženy

Originální vánoční dárky pro muže i ženy

Šperky, hodinky, parfémy, oblečení, to všechno už jste vaší drahé polovičce nadělili pod stromeček v uplynulých letech? Co takhle darovat tentokrát něco úplně jiného? Vlastně takový prima zážitek, který si bude moci zopakovat, kdy se jí nebo jemu zachce? Je to trochu zavádějící, ale my nemáme na mysli nic jiného, než naše báječné trampolíny, na kterých si budete moci zaskákat třeba i spolu. Podívejte se s námi, která pro vás bude ta pravá (trampolína).

Tipy na vánoční dárky pro děti

Lámete si hlavu, čím potěšit ty nejmenší členy vaší rodiny, kteří se zanedlouho usadí s rozzářenýma očima u vánočního stromku a budou vyčkávat, co jim Ježíšek nadělí? Máme pro vás skvělé tipy. Ten první z nich si sice děti neužijí na Štědrý den ani v zimních měsících, ale o to víc se budou těšit na jaro! Mluvíme o báječných trampolínách, které vašim dětem jistě udělají radost, a nejen jim! A máme i další tip!

Jak vybrat sedací vak

Jak vybrat sedací vak

Po náročném skákání na trampolíně je fajn si chvíli odpočinout. Pohodlně se rozvalit a nabírat síly na další hopsání. Přesně takový odpočinek vám nabídne sedací vak. Jak ale vybrat ten správný? Poradíme vám. 

Jak vybrat trampolínu

Jak vybrat trampolínu

Trampolíny se staly doslova zahradním hitem posledních let. Najdeme je snad v každé větší zahradě, a to jak v těch hotelových a restauračních, tak v těch soukromých. Jestli ji ještě nemáte a stále váháte, jakou vybrat, pojďte si s námi přečíst pár užitečných rad.

Jak udržovat trampolínu

Jak udržovat trampolínu

I o trampolínu se musíte starat. Díky její správné údržbě vám bude sloužit spolehlivě a dlouhou dobu. Přečtěte si, jak udržovat trampolínu. 

Náhradní díly

Náhradní díly

Sháníte náhadní díly pro vaši trampolínu? Podívejte se s námi, na co si dát pozor a jak vybrat ty správné.

Používané materiály

Používané materiály

Víme, z čeho všeho jsou trampolíny vyrobené. A teď už to budete vědět i vy. Pojďte si přečíst o materiálech používaných při výrobě trampolíny.

Nosnost trampolín

Nosnost trampolín

Skákání je radost. Ale i při skákání na trampolíně musíte dodržovat určitá pravidla. Jedním z nich je právě dodržení nosnosti trampolíny. Víme proč. 

Návod na poskládání

Návod na poskládání

Přišla vám nová trampolína a nevíte, kam jste dali návod na její poskládání? Podívejte se na náš jednoduchý návod. Princip poskládání trampolíny je téměř vždy stejný. Tak se nebojte a pusťte se s námi do toho.

Jak správně skákat na trampolíně

Skákání na trampolíně je zdraví prospěšné. Současně však může být nebezpečné. Přečtěte si, jak správně skákat na trampolíně, abyste dodrželi zásady bezpečnosti.

© 2024, GoodJump – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky