Úvod Poradna

Poradna, vše o trampolínách

Jak vybrat trampolínu

Jak vybrat trampolínu

Trampolíny se staly doslova zahradním hitem posledních let. Najdeme je snad v každé větší zahradě, a to jak v těch hotelových a restauračních, tak v těch soukromých. Jestli ji ještě nemáte a stále váháte, jakou vybrat, pojďte si s námi přečíst pár užitečných rad.

Jak udržovat trampolínu

Jak udržovat trampolínu

I o trampolínu se musíte starat. Díky její správné údržbě vám bude sloužit spolehlivě a dlouhou dobu. Přečtěte si, jak udržovat trampolínu. 

Náhradní díly

Náhradní díly

Sháníte náhadní díly pro vaši trampolínu? Podívejte se s námi, na co si dát pozor a jak vybrat ty správné.

Používané materiály

Používané materiály

Víme, z čeho všeho jsou trampolíny vyrobené. A teď už to budete vědět i vy. Pojďte si přečíst o materiálech používaných při výrobě trampolíny.

Nosnost trampolín

Nosnost trampolín

Skákání je radost. Ale i při skákání na trampolíně musíte dodržovat určitá pravidla. Jedním z nich je právě dodržení nosnosti trampolíny. Víme proč. 

Návod na poskládání

Návod na poskládání

Přišla vám nová trampolína a nevíte, kam jste dali návod na její poskládání? Podívejte se na náš jednoduchý návod. Princip poskládání trampolíny je téměř vždy stejný. Tak se nebojte a pusťte se s námi do toho.

Jak správně skákat na trampolíně

Skákání na trampolíně je zdraví prospěšné. Současně však může být nebezpečné. Přečtěte si, jak správně skákat na trampolíně, abyste dodrželi zásady bezpečnosti.

© 2018, GoodJump – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky