Úvod Poradna Tipy na vánoční dárky pro děti

Velký dárek, velká radost. Trampolína a sedací pytel potěší víc než tucet maličkostí

Na dárky, které bychom vám rádi doporučili, spotřebujete poměrně dost balicího papíru a rovněž zaberou dost místa pod vánočním stromkem. O to víc však budou vaše děti překvapené a šťastné. Naše tipy na perfektní vánoční dárky totiž nejsou žádní drobečci. Sami uznejte, taková trampolína nebo veliký sedací pytel přeci jen nějaké to místo zaberou. Ale vyplatí se to. Nadšení v očích vašich dětí vám námahu, minimálně s balením dárku, mnohonásobně vrátí.

Hodiny zábavy a klidu současně

Chcete být letos originální? Potom je trampolína tou správnou volbou. V posledních letech se stala nedílnou součástí českých zahrad. Není divu. Pro děti je to místo, kde se mohou dostatečně vyřádit a užít si spoustu zábavy. Skákání je totiž zabaví na neuvěřitelně dlouho, což jistě udělá radost i rodičům, kteří si v klidu mohou vypít kávu nebo si popovídat s přáteli, aniž by svým dětem museli neustále vymýšlet program.

Co dětem pod stromeček?

Máte malou zahradu? Nevadí. Na trhu najdete i malé trampolíny! Kupříkladu trampolína o průměru 244 cm se k vám jistě vejde. A pokud si můžete vybírat, protože je vaše zahrada dostatečně velká, jsou tu trampolíny o dalších průměrech305 cm, 366 cm i opravdu velká 400 cm

Trampolína nabízí vašim dětem i vám zdravý pohyb, který šetří klouby. Samozřejmě je při skákání potřeba myslet na bezpečí. Dbejte při výběru trampolíny na kvalitní materiály.

Trampolína pod vánoční stromeček? Proč ne?

Všechny trampolíny GoodJump, které u nás zakoupíte, jsou vyrobené z vysoce odolných a stabilních materiálů. Jsou certifikované a splňují veškerá bezpečnostní kritéria. Samozřejmostí by vždy měla být ochranná síť, která všechny skákající udrží v bezpečí na trampolíně. 

Uvidíte, že se vaše děti nebudou moci dočkat jara nebo zkrátka příznivého počasí, kdy jim budete moct tu novou trampolínu, kterou přinesl Ježíšek, na zahradě postavit.

Něco domů i na ven

Pokud jim budete chtít to čekání zpříjemnit, nadělte jim pod stromeček sedací pytel. V tom se jim bude odpočívat jedna radost. A až se udělá hezky, budou moci vzít tento sedací vak dokonce i na zahradu.

Sedací pytel, komfort pro každého

Sedací vaky mají jednu obrovskou výhodu. Kromě toho, že jsou opravdu rozměrné a nabízí novou moderní formu odpočinku, jsou mnohem praktičtější než klasická křesla či pohovky. Napovídá to fakt, že je vaše děti klidně mohou vzít ven nebo kamkoli se jim zlíbí (respektive kam jim to dovolíte). Jsou lehké, takže je děti mohou samy snadno přenášet. Přizpůsobí se požadavkům každého, a tak je děti mohou využít jako velký polštář k povalování, nebo třeba jako křeslo ke čtení. V neposlední řadě jsou vyrobeny z odolného a snadno omyvatelného materiálu, což se v dětském pokoji vždy hodí.

Nekupujte letos lego, plyšáky ani panenky. Pořiďte vašim dětem něco nového, co opravdu nečekají a s čím si užijí spoustu zábavy!

© 2023, GoodJump – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky