Úvod Poradna Originální vánoční dárky pro muže i ženy

Dárky pro aktivní i lenošivější? Je to úplně jednoduché

TrampolínaHledáte dárek, díky kterému budou letošní Vánoce nezapomenutelné? Máme pro vás skvělý tip, a ne jeden, na originální vánoční dárek pro muže i ženy

Ať už vybíráte dárek manželce, mamince, přítelkyni, dceři nebo manželovi, tatínkovi, přítelovi, synovi, s trampolínou jistě nesáhnete vedle. Pokud si však myslíte, že by je zrovna skákání příliš nepotěšilo, bude pro ně jistě lepší sedací pytel pro chvíle pohody. My máme obojí, stačí si jen vybrat.

Zdravý pohyb, když je zrovna nálada

Kdepak permanentka do fitka. Sice je to tradice, že se v lednu, hned po Vánocích, začíná chodit cvičit, zkrátka nový rok, nová předsevzetí. Ale přeci jen je to takový danajský dar, který vaše blízké může neplánovaně tlačit do něčeho, co se jim možná nebude až tak chtít a líbit. Ovšem s trampolínou je to úplně jiné. Svým blízkým můžete nadělit nejen pohyb, ale i zábavu. Navíc takovou, kterou budou mít na zahradě jednoduše na dosah, kdykoli se jim zachce.

Věděli jste, že pouhých deset minut intenzivního skákání na trampolíně vám nahradí celých 30 minut běhu? Navíc bez případných nepříjemných bolestí kloubů. Skákání na trampolíně pomáhá také nejen k snižování váhy a cholesterolu, ale také k rozvoji pohybového aparátu, koordinaci pohybů a zlepšení koncentrace

Trampolína, ať již menší, větší nebo opravdu veliká bude pod stromečkem opravdovým překvapením. Pokud si tak potrpíte na originální dárky pro chlapy i ženy, které budou vaši blízcí rozbalovat s údivem, je výběr jasný.

Než trampolínu objednáte, rozmyslete si, jak velká by měla být. U nás zakoupíte trampolínu o průměru 244 cm400 cm. Dbejte především na kvalitní materiály a nezapomeňte na ochrannou síť. Ta by měla být součástí každé trampolíny, aby všechny, kdo se vydají skákat, ochránila. 

Sedací pytel na mnoho způsobů

Pokud je vaší volbou spíše "klidnější" dárek, jistě vás zaujmou naše sedací vaky. Oblíbená a velice moderní alternativa pohodlného sezení nahradí klasickou pohovku či křeslo.

Je pravda, že podobně jako trampolína, zabere pod stromečkem většinu místa, ale co na tom. Zapomeňte letos na ponožky a spodní prádlo (minimálně to pánské) a malé balíčky nahraďte jedním opravdu velkým. Bude tím pravým překvapením a bude stát za to!

Sedací vak

Sedací pytel totiž nabízí nespočet variant sezení i ležení. Pokud sáhnete po velkých sedacích vacích o rozměrech 189x140 cm nebo 179x140 cm, nebudete litovat. Mohou být rozměrným polštářem i komfortním křeslem. Kdokoli, komu dárek v podobě sedacího pytle nadělíte, si v něm bude moci číst, odpočívat, sledovat televizi nebo klábosit s přáteli, kteří přišli na návštěvu. Zkrátka takový multifunkční dárek

© 2023, GoodJump – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky