Pružiny na trampolíny GoodJump

Zrovna dneska bych si zaskákal s dětmi na trampolíně, říkáte si. Jenže to nejde, protože máte poškozené pružiny? Na nic nečekejte a objednejte si nové pružiny ještě dnes! Kvalitní pružiny z naší nabídky se hodí na trampolíny různých velikostí, bezproblémově se s nimi manipuluje a snadno je vyměníte i vy sami. Nepodceňujte jedinou poškozenou nebo chybějící pružinu. Už tehdy totiž hrozí špatné zachycení odrazové plochy, špatné rozložení váhy při skoku a následný pád či zranění.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Pružina na trampolínu 244 cm, 305, 366, 400 cm - 14,5cm

SklademI malé poškození může být nebezpečné, nepodceňujte ho

Pružiny. I jednou poškozenou pružinou riskujete poškození celé trampolíny. Náhradní díly na trampolínu. Věc, na které se nevyplatí šetřit. Pamatujte, že je vždy lepší koupit originální náhradní díly, než šetřit a pořídit jejich levnější kopie. Ty totiž tolik nevydrží a ve výsledku proděláte, protože budete muset kupovat díly další a další.

Týká se to i pružin či dalších náhradních dílů na trampolíny. Jakmile si všimnete nějakého poškození, jediné chybějící pružiny, natrženého ochranného krytu pružin nebo malé dírky na ochranné síti, na nic nečekejte. Skákat na trampolíně s poškozenými díly je velmi nebezpečné

Náhradní pružiny a další díly vybírejte pečlivě, aby měly odpovídající velikost. V naší nabídce najdete pružiny, které se hodí na všechny trampolíny Goodjump, které si u nás můžete koupit.  

© 2018, GoodJump – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky