Úvod GoodJump Trampolíny s ochrannou sítí

GoodJump Trampolíny s ochrannou sítí

Trampolíny od společnosti GoodJump jsou certifikované pro prodej v České republice i na Slovensku společností INTERTEK. Splňují tak veškerá bezpečnostní kritéria. Při jejich výrobě se dbá na vysokou kvalitu zpracování všech jejich komponentů.

Trampoliny GoodJump dodáváme v různých velikostech a s různým vybavením

  1. Trampolína 305 cm s schrannou sítí a žebříkem
  2. Trampolína 4UPE s ochrannou sítí + žebřík + krycí plachta
  3. Trampolína 4UPVC s ochrannou sítí + žebřík + krycí plachta

Trampolína 305 cm s ochrannou sítí a žebříkem

Tato trampolína má tři U nohy, které poskytnou trampolíně dostatečnou stabilitu. Díky třem U nohám se jedná o trampolínu za velmi rozumnou cenu. Někteří konkurenční výrobci uvádí, že trampolíny se 3 U nohami můžou být kvůli nedostatečné stabilitě nebezpečné. Ovšem dle naší dlouholeté zkušenosti víme, že i 3 U nohy stačí. Je však potřeba mít pro trampolínu připravený perfektní podklad. Nosnost trampolíny 305 3U je 180 kg.

Trampolína od společnosti GoodJump se třemi U nohami má dostatečnou stabilitu. Hlavní příčinou vzniku špatné pověsti trampolín se 3 U nohami jsou hlavně ošizené rámy a nedostatečná tloušťka nohou trampolíny, nikoliv samotný počet nohou. Výrobci, kteří dodávají trampolíny do supermarketů za nízké ceny, dbají spíše na kvantitu než na kvalitu. Srážejí cenu trampolíny například menším počtem pružin (čímž se sníží nosnost trampolíny), slabým průměrem rámů nebo tenkou ocelí nohou. To vše pak může zapříčinit předčasné poškození trampolíny.

Trampolína 4UPE s ochrannou sítí + žebřík + krycí plachta

Trampolína 4UPE je označení trampolíny, která disponuje čtyřmi U nohami a límci ochranné sítě potaženými PE materiálem. Tento materiál je standardní i pro všechny trampolíny se třemi U nohami. Jako bonus zdarma k této trampolíně dodáváme ještě krycí plachtu. Tu využijete především k ochranně skákací plochy, kdy zamezí ulpívání nečistot na jejím povrchu a ještě ji ochrání před rozmary počasí - dešťěm i UV zářením. 

Trampolína 305 4UPE má 64 pružin a její nosnost je až 180 kg. 

Trampolína 4UPVC s ochrannou sítí + žebřík + krycí plachta

Vylepšená a modernizovaná trampolína GoodJump 4UPVC je to nejlepší, co si můžete dopřát. Disponuje čtyřmi U nohami a 64 pozinkovanými pružinami. Součástí trampolíny je také vysoce kvalitní ochranná síť, která je vyrobená z vysoce odolného PVC materiálu. Navíc k ní obdržíte zdarma žebřík i krycí plachtu doskokové plochy. 

  • Pokud chcete, aby vám trampolína vydržela sloužit dlouhá léta, přečtěte si naše rady, jak udržovat trampolínu. Dozvíte se tam třeba, že pružiny je občas dobré promazat obyčejnou vazelínou.
  • A v poradně se také dočtete, jak si svou novou trampolínu složit. Připravili jsme pro vás totiž jednoduchý ilustrativní návod na poskládání trampolíny

© 2023, GoodJump – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky