Úvod Blog Skočte si pro adrenalin

Skočte si pro adrenalin

Skočte si pro adrenalin

V posledních letech se doslova roztrhl pytel s různými adrenalinovými sporty nebo alespoň jednorázovými zážitky patřícími do této oblasti. Stačí si vzpomenout například na oblíbený bungee jumping. Ne každý by asi měl odvahu podstoupit pád z výšky do prázdna. V podstatě na podobném principu jsou založeny skoky z letadla anebo paragliding. Veškeré tyto sporty jsou o skoku a pádu.

·        Mnozí z nás jistě uvažujeme o tom, že by nebylo špatné některý z uvedených zážitků vyzkoušet na vlastní kůži.

·        Mnohdy ale chybí odvaha a také nevíme, co udělá volný pád s naší psychikou a také jak moc máme odolný žaludek.

Určitě není dobré něco lámat přes koleno a raději jít za svým cílem po menších krůčcích. Jeden z těch prvních můžeme udělat prostřednictvím trampolíny. Na ní si můžeme vyzkoušet, jak na nás působí volný pád. Jestliže dodržíme veškerá bezpečnostní opatření, pak je trampolína prakticky 100% bezpečná.

Každý začátek je těžký

Pořídit si zahradní trampolínu je dobrým nápadem i v případě, že se na další cestu za adrenalinovým dobrodružstvím pustit nehodláte anebo si to prostě rozmyslíte. Tento sport vás totiž natolik chytí, že budete další kroky odkládat a odkládat. Trampolína je totiž vysoce návyková. Po nějaké době zjistíte, že vás tento pohyb nejen úžasně baví, ale také se vám mění postava a ubývají léty nahromaděné kilogramy.

o   Nesmíte to ale vzdát, pokud vám to hned na začátku nepůjde.

o   Je totiž docela možné, že si budete po nějakou dobu připadat tak trochu jako pingpongový míček.

·        Po několika skocích ale přijdete na ten správný způsob a už to půjde samo.

A třeba se pak opravdu odhodláte absolvovat seskok padákem anebo se přihlásíte na akrobatické trampolíny. Člověk má přeci vyzkoušet v životě vše, co ho láká, a ne se držet stále nízko při zemi. Skákání na trampolíně totiž přináší krásný pocit svobody.

© 2024, GoodJump – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky