Úvod Blog Zahradní restaurace, kam se budou těšit i vaše děti

Zahradní restaurace, kam se budou těšit i vaše děti

Zahradní restaurace, kam se budou těšit i vaše děti

Majitelé a provozovatelé restaurací s dostatečně rozlehlým okolním prostorem nabízejí svým návštěvníkům jeden vítaný komfort. Od jara až do podzimu možnost posedět si a užít pohodu s celou rodinou. Zahradní restaurace využívají také maminky s dětmi, které nechtějí jen brouzdat bezcílně po parku nebo po městských ulicích.

§  Pokud má být restaurace otevřena i dětem, pak je ale nutné zajistit jim dostatek zábavy.

§  Nikdo nemůže očekávat, že budou malé děti způsobně sedět s dospělými u stolu a naslouchat jejich hovoru.

Pískoviště anebo míče by ale byly trochu málo. Velice vítaným prvkem pro tyto prostory jsou dětské trampolíny, které mají kromě velké oblíbenosti ještě celou řadu výhod. Jednou z nich je i ta, že nezaberou příliš mnoho místa. Není tedy problém instalovat do dětského koutku i dvě nebo tři. Každý rodič by si ale měl uvědomit, že trampolína není chůva, která naše dítě ohlídá ve chvíli, kdy se chceme věnovat vlastní zábavě. Je nutné jedním okem stále sledovat dění na trampolíně.

§  Mnoho úrazů totiž vzniká pouze z nepozornosti a z toho důvodu, že se naše děti příliš rozvášní, a tak mohou i nechtěně ublížit jedno druhému.

Část zodpovědnosti je na majitelích restaurací

Od provozovatelů těchto zahradních restaurací budeme ale vyžadovat pravidelnou kontrolu těchto zábavních prvků. Velká frekvence dětí může trvanlivost trampolín rapidně snížit. A zranění některého dítěte by asi podniku příliš pozitivní reklamu nepřinesla.

o   Jak vše vyřešit?

·        Je jasné, že údržba a výměna opotřebovaných dílů není zadarmo.

Proč tedy nezvolit cestu kompromisu? Jistě by každý zodpovědný rodič rád zaplatil menší poplatek za používání zábavních prvků a měl tak jistotu, že jeho děti řádí na udržovaných a kontrolovaných trampolínách. Děti se zabaví na čerstvém vzduchu, rodiče si odpočinou a poklábosí a restauraci se díky zvýšené návštěvnosti zvednou zisky. Spokojenost po všech stránkách.

© 2024, GoodJump – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky